• May : 24 : 2019 - Meble na wymiar Wołomin
  • May : 21 : 2019 - Tworzenie stron Poznań
  • May : 20 : 2019 - portale randkowe
  • May : 17 : 2019 - Domy Szczecin pogodno
  • May : 17 : 2019 - Obróbka plastyczna
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie wyłącznie dobre refleksje. Warto je zaplanować w komfortowym lokalu, w którym można dobrze się bawić. Sala powinna być odpowiednia pod względem wielkości, mieć miejsce na ustawienie stołów oraz na hulanki przy muzyce. Z pewnością jakość sali jest decydująca. Przybranie sali powinno być z uwagą opracowane, oświetlenie nie rażące, ale odpowiednie do okazji. Sporo gości doceni subtelne dodatki kwiatowe. W okolicy miejsca przyjęcia musi być parking, na którym można pozostawić auto. Sala mogłaby mieć boczne pomieszczenie, gdzie można zmienić okrycie, zostawić rzeczy, zregenerować się przez kilka minut. Nie warto rezerwować zbyt małej sali, dlatego że impreza może być nie do końca udana, a wesele to w przeważającej części taniec i muzyk. Jeżeli muzyka nie jest odtwarzana z internetu to koniecznie trzeba zaplanować miejsce dla zespołu muzycznego. W takim miejscu należy zorganizować dostęp do wody, dlatego, że członkom zespołu czasami robi się sucho w gardle i muszą się orzeźwić wodą.

Sala odpowiednio wentylowana

Sala nie powinna być duszna. Najlepiej, gdy jest w niej klimatyzacja. Jeśli klimatyzacji nie ma to należy dać alternatywę w postaci otwierania sali i wymiany powietrza. Sala odpowiednio dotleniona to miejsce doskonałe, zapewniające dobrą zabawę. Kiedy jest mało powietrza to ludzie ogromnie się pocą, przeraźliwie się męczą i nie chcą się bawić. Podłoga nie może być zbyt śliska, aby tańczący nie tracili równowagi. W sali należy też zapewnić ładne dekoracje – tak jak wspominaliśmy wcześniej – jednak nie nazbyt dokuczliwe – na przykład kompozycje z lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest duszący jak również może uczulać. Nie spisze się w ogóle, będzie zamiast tego sprawiał, że goście od razu poczują się rozdrażnieni.

Położenie sali

Lokalizacja lokalu jest ważna – jeżeli dookoła budynku z salą weselną położony jest park lub spory ogród to goście mogą wyjść, pospacerować, bez spięcia porozmawiać ze znajomymi. Jeżeli lokal zlokalizowany jest przy głośnej ulicy to goście nie będą uradowani z takiej lokalizacji. W sali nie powinno się palić. W obiekcie weselnym muszą mieścić się łazienki a najlepiej więcej niż dwie. Wesela bywają liczne – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie weselne musi posiadać właściwą infrastrukturę i zaplecze, gdzie robione są przystawki lub są podgrzewane gotowe potrawy. To zaplecze musi być właściwie wietrzone, aby zapachy z kuchni nie przenikały na salę weselną. Potrzebna jest także szatnia, w której można przechować rzeczy gości weselnych. Zastosowanie znajdą także opakowania jednorazowe, aby można dać gościom na później jedzenie, które zostaje po weselu.
Zatem właściwe rozplanowanie jest bardzo ważne. Objętość sali, jej wystrój a także lokalizacja mają zasadnicze znaczenie dla sukcesu projektu o nazwie wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

Categories: Architektura

Comments are closed.

Meble na wymiar Wołomin

Posted on May - 24 - 2019

0 Comment

Tworzenie stron Poznań

Posted on May - 21 - 2019

0 Comment

portale randkowe

Posted on May - 20 - 2019

0 Comment

Domy Szczecin pogodno

Posted on May - 17 - 2019

0 Comment

Obróbka plastyczna

Posted on May - 17 - 2019

0 Comment

długopisy z nadrukiem

Posted on Jan - 15 - 2019

Comments Off

motywy wordpress

Posted on Nov - 23 - 2018

Comments Off

Szukamy ładnego domku nad...

Posted on Apr - 5 - 2018

Comments Off

Kontenery mieszkalne

Posted on Apr - 5 - 2018

Comments Off

W jaki sposób dbać...

Posted on Apr - 5 - 2018

Comments Off